Marie

Marie

Pole Dance se věnuji od roku 2013. V té době jsem tento sport brala spíše jako odreagování při studiu a příležitost si trošku zlepšit fyzičku. Z občasné zábavy se však stalo něco, co pravděpodobně dokáží pochopit jen poledancerky :) Od začátku mě fascinovala ta úžasná kombinace tance, akrobacie, gymnastiky, ladnosti a síly, variabilita pohybů, možnost sebevyjádření… Baví mě sledovat pokroky, které se dostavují prakticky s každou další lekcí, a užívám si, jak tento úžasný sport mění mé tělo k nepoznání.

Vedle vymýšlení nových kombinací a propojování prvků na statické tyči mě moc baví Contempole a v poslední době jsem si také velmi zamilovala Exotic & High Heels, což beru jako určitou kompenzaci a protipól fyzické přípravy u svého současného zaměstnání vojáka z povolání.

Mým největším úspěchem je pravděpodobně účast ve finále MČR v pole sport 2016 v kategorii amatérů, kdy jsem si poprvé vyzkoušela zatancovat před porotou a sálem plným diváků. V roce 2017 jsem usoudila, že je potřeba svoje znalosti a dovednosti v oblasti Pole Dance posunout zase o kousek dál a přihlásila jsem se na instruktorský kurz Pole Dance. Téměř současně s tím se naskytla příležitost začít učit v Pole Škole, takže dál nebylo nad čím váhat…"