Novinky

Nová členka našeho týmu

Rádi bychom Vám představili novou lektorku v našem týmu - Marii.

Maria krátce o sobě a o pole dance:

"Pole Dance se věnuji od roku 2013. V té době jsem tento sport brala spíše jako odreagování při studiu a příležitost si trošku zlepšit fyzičku. Z občasné zábavy se však stalo něco, co pravděpodobně dokáží pochopit jen poledancerky :) Od začátku mě fascinovala ta úžasná kombinace tance, akrobacie, gymnastiky, ladnosti a síly, variabilita pohybů, možnost sebevyjádření… Baví mě sledovat pokroky, které se dostavují prakticky s každou další lekcí, a užívám si, jak tento úžasný sport mění mé tělo k nepoznání.

Vedle vymýšlení nových kombinací a propojování prvků na statické tyči mě moc baví Contempole a v poslední době jsem si také velmi zamilovala Exotic & High Heels, což beru jako určitou kompenzaci a protipól fyzické přípravy u svého současného zaměstnání vojáka z povolání.

Mým největším úspěchem je pravděpodobně účast ve finále MČR v pole sport 2016 v kategorii amatérů, kdy jsem si poprvé vyzkoušela zatancovat před porotou a sálem plným diváků. V roce 2017 jsem usoudila, že je potřeba svoje znalosti a dovednosti v oblasti Pole Dance posunout zase o kousek dál a přihlásila jsem se na instruktorský kurz Pole Dance. Téměř současně s tím se naskytla příležitost začít učit v Pole Škole, takže dál nebylo nad čím váhat…"

Jsme št'astní že Marii mužeme přivítat do našeho týmu.

Místo, kde o Vás budeme pečovat, rozdávat pozitivní náladu a kam se budete rádi vracet!

1
Pole Škola v novém prostoru v centru Prahy!

Abychom Vám byli blíž, přestěhovali jsme studio do samého centra Prahy, na Národní 11.

Číst více
1
Workshopy s Dariou Che 9.12.2017

Exkluzivní exotic workshopy s královnou tohoto stylu, Dariou Che.

Číst více
1
Pole Škola slaví páté výročí a Vánoce

Moc rádi bychom Vás pozvali v sobotu 9.12.2017 do pražského klubu Theatro. Slavíme hned více věcí najednou - jednak samozřejmě to, že se blíží Vánoce, a také narozeniny Pole Školy, už je nám totiž neuvěřitelných 5 let!

Číst více
1
Proc se ucastnit soutezi v pole dance?

Znate ten pocit,kdyz dokazete neco o cem jste si mysleli,ze na to nemate? Kdyz se vam podari neco,o cem jste snili,ze jednou dokazete? Kdyz se vam dostane pochvaly a uznani od vasich znamych i neznamych? Tyhle momenty neuveritelne posiluji nas samotne, po

Číst více
1
Výživa v pole dance

Tak, ako aj pri iných športoch, aj v pole dance je vhodné myslieť na základné výživové doporučenia.

Číst více
1
Workshopy s pole stars

Vyplatí se? A podle čeho si vybírat?

Číst více

Spojte se s námi

POLE ŠKOLA
Národni 11, 2. patro
110 00, Praha 7

+420 777 050 461

Partneři