Workshopy s Dariou Che 9.12.2017

Rádi bychom Vás pozvali na exkluzivní workshopy s úžasnou tanečníci exotic scény - Dariou Che.

FB událost:

Pole Škola je útulné studio s přátelskou atmosférou a velmi individuálním přístupem ke každému klientovi.

Pole Škola v novém prostoru v centru Prahy!

Abychom Vám byli blíž, přestěhovali jsme studio do samého centra Prahy, na Národní 11.

Nová členka našeho týmu

Rádi bychom Vám představili novou lektorku v našem týmu - Marii.

Pole Škola slaví páté výročí a Vánoce

Moc rádi bychom Vás pozvali v sobotu 9.12.2017 do pražského klubu Theatro. Slavíme hned více věcí najednou - jednak samozřejmě to, že se blíží Vánoce, a také narozeniny Pole Školy, už je nám totiž neuvěřitelných 5 let!

Proc se ucastnit soutezi v pole dance?

Znate ten pocit,kdyz dokazete neco o cem jste si mysleli,ze na to nemate? Kdyz se vam podari neco,o cem jste snili,ze jednou dokazete? Kdyz se vam dostane pochvaly a uznani od vasich znamych i neznamych? Tyhle momenty neuveritelne posiluji nas samotne, po

Výživa v pole dance

Tak, ako aj pri iných športoch, aj v pole dance je vhodné myslieť na základné výživové doporučenia.

Workshopy s pole stars

Vyplatí se? A podle čeho si vybírat?

Spojte se s námi

POLE ŠKOLA